Pre Loader

Hakkımızda

İnşaat sektöründe 1998 yılından beri hizmet vermekte olan ÜNAL TEKNİK, kuruluşundan bugüne bir çok projeye başarıyla imza atmıştır. Kalite anlayışı doğrultusunda müşteri beklenti ve memnuniyeti önceliğimizdir.
Şirketimiz bu güne kadar, endüstriyel zemin kaplamaları, yapı kimyasalları ve yalıtım sektöründe sürekli gelişme anlayışını benimsemiş ve bu doğrultuda her türlü teknik ve teknolojik gelişmeyi takip ederek uygulamış ve hizmete sunmuştur. Bu hizmetler doğrultusunda firmamız İZODER Isı, Su, Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği’ne üyeliği ile siz müşterilerimize daha iyi sunmaktadır. ISO 9001:2008 Yönetim Sistemi’ni şirketimiz bünyesinde oluşturarak belgelendirilmiş olup, sistemin sürekliliğini sağlamaktayız.
Uzun bir geçmiş ve bu süreçte kazanılmış bilgi, tecrübe ve deneyimin verdiği haklı gururumuzla, inançlı ve güçlü yönetimimiz ile daha büyük hedeflere ulaşmak azmiyle yolumuza devam etmekteyiz.

Neden Ünal Teknik?

Faaliyette bulunduğumuz sektörde tüm yasal şartlara uymak, müşterilerimizin beklentilerine en uygun çözümler üreterek memnuniyetlerini en üst seviyede tutmak, taahhüdümüz altında olan projeleri zamanında ve standartlara uygun tamamlamak, tedarikçiler ve taşeronları kalite sisteminin bütünü içerisinde değerlendirip hep birlikte sürekli iyileştirmeyi amaçlamak, iş güvenliği konusunu birinci dereceden önemli kılmak ve geliştirmek şirketimizin misyonu ve kalite politikasıdır.

Kendi alanında lider konumda olmak, şirketimizi günün koşullarına hazırlarken, gelecekte de sektöründe aranan bir firma haline getirmek için çalışmak ve inşaat sektöründe Türkiye’de bir marka olmaktır.

Müşterilerimizin beklentilerini anlamak, şartname ve standartlara uygun hizmet vermek ve mükemmele erişmektir.

Bunu gerçekleştirmek için esas aldığımız ilkeler:

  • Mükemmelliği hedeflemek ve mükemmelliğe ulaşmak.
  • Verimli çalışmak ve katma değer yaratmak.
  • İşlerimizde “Sürekli Gelişme” ilkesine göre hareket etmek.
  • Tüm yönetici ve çalışanlarımız ile kaliteden sorumlu olmak.
  • Eğitim ile becerilerimizi ve kalite bilincimizi artırmak.
  • Çalışanlarımız ve hizmet vereceğimiz kuruluşlara çalışmalarımızda uyumlu, etkin ve yaratıcı çalışma ortamını oluşturmak ve her fırsatta ortak gayretler ile sürekli gelişmeye yönelik çalışmak.

Müşteri şikayetlerinin minimuma indirilmesi ve hizmet verdiğimiz sahada çalışılması tercihh edinilen bir firma olarak bilinmemizdir.”
Tüm ürün ve hizmetlerimizin ISO 9001:2008 şartname ve standartlara uygunluğu şirketimizin taahhüdü altındadır.

Çözüm Ortağınız

Yeni projeniz için güçlü bir çözüm ortağı arıyorsanız lütfen tıklayın.